Příměstský prázdninový tábor pro děti v Artissimu 2020. DVA TERMÍNY!!

IHLÁŠKA NA TÁBOR KE STAŽENÍ ZDE

Seznámíme vás se základní technologií práce se sklem a keramikou, ale i s dalšími netradičními výtvarnými technikami, jako je třeba malování na textil nebo malování henou. Můžete se těšit na vlastní výtvarnou činnost i na hry rozvíjející kreativitu, to vše v kamarádském prostředí a prázdninové pohodě. Tvůrčí program doplní každý den vycházka do okolí, do parku na Špilberku nebo do některého muzea, abychom si protáhli těla, užili si legraci, zahráli si nějakou hru a také poznali něco nového.
Budeme pracovat v plně vybaveném výtvarném ateliéru, v úzkém kolektivu dětí, umožňujícím individuální přístup zkušených lektorů ke každému účastníkovi. Každý den je zajištěný oběd a pitný režim.

Místo konání: Ateliér ARTISSIMO, Husova 8, Brno
Termíny: pondělí až pátek, vždy od 9 do 17 hodin (popřípadě od 8 do 16 hodin, dle dohody)

I. turnus 13.–17. 7. 2020

II. turnus 24.–28. 8. 2020 

Účastníci: max. 10 dětí ve věku 8–16 let

Cena: 2 300 Kč pro členy dětského klubu ARTISSIMO
          2 600 Kč pro ostatní děti

Kontakt: telefon 776 241 320, email artissimo@volny.cz

Základní vybavení na tábor: Zástěra na práci v dílně, přezůvky, pohodlné triko na převlečení Svačina, batůžek, láhev na pití Opalovací krém a repelent proti hmyzu (dle počasí), až pojedeme na celodenní výlet za Brno Kapesné dle uvážení rodičů

Další podrobné informace a upřesnění programu jednotlivých dnů obdržíte první den nástupu na tábor.
Přihlašování účastníků a platba: 1. Přihláška je ke stažení ZDE. Vyplněnou přihlášku zašlete emailem na artissimo@volny.cz. Přijetí přihlášky vám obratem potvrdíme.
2. Platbu tábora uhraďte nejpozději do týdne po potvrzení přijetí přihlášky, nejpozději však týden před nástupem na tábor (eventuální výjimky po dohodě).
3. Cena tábora zahrnuje program v dílně – výtvarné činnosti, materiál, pomůcky a lektorské vedení, pojištění, teplý oběd (v případě výletu opékání na ohni), pitný režim, vstupné.
4. Součástí ceny není svačina, jízdné.
5. Storno podmínky naleznete na www.artissimo.cz, veškeré pokyny pro úhradu tábora jsou uvedené v přihlášce.